yazici-tamiri

YAZICI TAMİR ve SERVİS HİZMETLERİ

Laser, Dotmatrix, Plotter, DeskJet, İnkJet ve BubbleJet Bakım – Tamir – Servis Hizmetleri

Cemaksan, sertifikalı elektronik ve mekanik teknisyenleri ile tam donanımlı anti-statik laboratuvarında OKI, HP, Epson, Panasonic, Xerox, Canon aileleri başta olmak üzere tüm marka ve model Laser, Dotmatrix, Plotter, DeskJet, İnkJet ve BubbleJet yazıcılarla ilgili geniş malzeme stoğuyla hızlı, güvenli ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir.

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Arıza Tespit ve Tamir Süresi

Onarıma alınan yazıcıların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Tespit edilen arıza, ” Arızalı Ürün Ücret Onay Formu ” ile müşteriye faks veya mail yoluyla ulaştırılarak bildirilir. Bu form, yapılan ön çalışma, tespit edilen arıza, arızanın giderilmesi için önerilenler ve bunların ücretlendirilmesi ile ilgili bilgileri içerir. Bu formun müşteri tarafından onaylanmasını takiben Cemaksan , gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen yazıcıları en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadir.

Geçici Ürün Temini

Cemaksan , onarıma alınan yazıcıların yerine isteğe bağlı olarak, yazıcı servise alındığı anda veya ender olarak rastlansa da onarım süresini aşabilecek durumlarda, geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen ve ” Arızalı Ürün Ücret Onay Formu “ ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. Cemaksan onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.